Půjčovna

Stroje a nářadí půjčujeme vždy po předchozí domluvě na smluvený čas. Ceny půjčovného jsem uvedeny za 1 den(tedy 24hodin), bez DPH. Ke strojům máme k dispozici i potřebné brusné kotouče. 

LÄGLER TRIO

Mnohostranná a vysoce výkonná profi-bruska k opracovávání podlah. Tříkotoučová bruskaTRIO má široké spektrum použití -od základního opracování podkladu přes sanaci hotových parket až po perfektní jemné broušení dřevěných či korkových podlah a mezibroušení laku. Vysoce výkonný motor dokonale splňuje požadavky jak pro náročnou práci při opracování tvrdého podkladu, tak pro jemné a citlivé broušení povrchu. Vratná záloha za půjčení stroje je 6 000Kč.

1 000 Kč

LÄGLER HUMMEL

Je bezesporu nejslavnější parketová bruska na světě. Je to bruska s dlouholetou životností a vyzrálou technikou pro perfektní kvalitu broušení. Přesvědčivá fakta ji již desetiletí zajišťují postavení číslo 1 mezi stroji pro opracování dřevěných podlah, je mimořádná hospodárná ve vazbě na optimální pracovní výkon, rychlá výměna brusného pásu, vynikající kvalita broušení,  bezpečná, robustní konstrukce, dokonalý systém odsávání, který odpovídá nejnovějším poznatkům

pracovní medicíny, snadné ovládání stroje při broušení. Vratná záloha za půjčení stroje je 5 000Kč

700 Kč

Třetí služba

Ex ea commodi consequatur quis autem

800 Kč

Název služby

Porro quisquam est qui dolorem ipsum

800 Kč